Temsilcilikler

 

basler-logoBasler endüstriyel kamera pazarının önde gelen global bir üreticisi olup, Basler kameraları ağırlıklı olarak endüstriyel uygulamalarda, medikal cihazlarda, trafik kontrol sistemlerinde ve güvenlik sektöründe kullanılmakta ve var olan endüstriyel uygulamalara da kolayca entegre edilebilmektedir.

Daha fazla bilgi için Basler web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 


logo

Matrox Imaging, imalat, medikal teşhis ve güvenlik sektöründeki OEM’ler ve entegratör firmalara görüntü işleme projeleri için komponent sağlayan en önemli tedarikçi firmalardan birisidir. Kameralar, arayüz kartları ve işlemci platformları bu komponentlerin başlıcalarıdır.Ürünler yüksek maliyet/performans oranı ve ortak yazılım avantajlarıyla kullanıcıya sunulur.Daha fazla bilgi için Matrox web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 


logo_headerKowa, optik sektöründe kırk yılı aşkın bir süredir son teknoloji ürünlerin her zaman ilk ve en kaliteli üreticilerinden biri olmuştur. 1000 mm fokal mesafeli zoom lenslerden standard varifocal lenslere ya da 3 MP değerlerinden daha yüksek çözünürlükteki kameralar için geliştirilen gündüz gece çekimli çoklu megapiksel lensler önemli ürün kalemleri olarak sayılabilir.

Daha fazla bilgi için Kowa web sitesini ziyaret edebilirsiniz

 


 

Tamron yaratıcılık ile dolu makina vizyon lenseleri sunar. Tamron’un özgünlüğü güçlü ArGe kapasitesi ve diğerleri ile aynı boyutta olmayan ileri teknolojiyi yaratan inovasyon gücünden ileri gelir.

Daha fazla bilgi için Tamron‘u ziyaret edebilirsiniz.


 

Spectrum Illumination projelerinizde yüksek kalitede LED aydınlatmanın uzun ömürlü avantaklarından yararlanın.

Daha fazla bilgi için Spectrum Illumination web sitesiniz ziyaret edebilirsiniz.


 

Premosys, profesyonel renk ölçümü ve saptaması için gerekli optoelektronik sistemleri mühendisliği ve üretimi yapar. Sunulan çözümler optik miktarlar için tek-çoklu sensör ölçümler ve müşteriye özel OEM ürünlere uzanır.

Daha fazla bilgi için Premosys ziyaret edebilirsiniz.


Latab_logo

LATAB, İsveç menşeili olup, makina vizyon uygulmaları ve LED aydınlatmalar konusunda geliştirme ve üretim yapar. 3000’den bazla standart ürünü vardır. Özel üretim LED dizilişleri ile dünyada makina aydınlatma sektöründe ürün skalasında lider konumdadır. Daha fazla bilgi için LATAB web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

     


Z-Laser, lazer kaynaklar konusunda yenilikçi özel aplikasyonlar üreten Alman firmasıdır.Dünyada 500.000 üzerinde lazer ve 3000 üzerinde lazer projeksiyonları kullanılır.

Daha fazla bilgi için Z-Laser web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


logo_optec1985 yılında kuruldu,  Optec optik, optoelektronik ve optomekanik sektörlerin Italian referans lider firmasıdır, Avrupa ve dünyada. Başlangıçten itibaren, Optec bir üreticiden daha fazlasıdır, bir kanıtlanmış başarlı performanslı hızmet organizasyonudur. Standart ürünler olarak geniş bir SWIR lens portföyü var.

Ürünler ve hızmetler hakkında detaylı bilgi almak için Optec’in websayfaya bakabilirsiniz: Optec .