Frame Grabber

Matrox Solios

Matrox Solios

 

Matrox Solios, yüksek performans PCIe® / PCI-X® arayüzleri üzerinde analog ve Camera Link® tabanlı görüntü aktarımı sağlayan uygun maliyetli bir frame grabber ailesidir.

 

 


Matrox Morphis

Matrox Morphis

 

Matrox Morphis, çift veya dört dekoder mimarisi ile eşzamanlı aktarım destekleyen uygun maliyetli bir video aktarma kartları ailesi olup bazı modelleri ile JPEG2000 sıkıştırma / açma da gerçekleştirilebilmektedir.

 

 


Matrox Orion HD

 

Matrox Orion HD
.
Matrox Orion HD, standard ve HD video giriş ve çıkışlarını (1080p/60 dahil) destekleyen yüksek performans bir grafik ve video kartıdır.

 

 


Matrox Morphis

Matrox Radient eV-CXP

 

Matrox Radient eV-CXP yeni CoaXPress arayüzü standardı için uygun maliyetli, yüksek performanslı ve güvenilir bir frame grabber’dır.

 

 


Matrox Morphis

Matrox Concord

 

Matrox Concord, Gigabit Ethernet arayüz kartı (NICs) ve IEEE 1394b FireWire adaptöründen oluşan bir ürün ailesi olup, Matrox Imaging Library (MIL) GigE Vision® ve IEEE 1394 IIDC kullanım lisansları da bu ürün ailesi ile birlikte gelmektedir.

 

 


radient_ev_cl

Matrox Radient eV-CL

 

Matrox Radient eV-CL, yeni Camera Link® arayüzü standardı için uygun maliyetli, yüksek performanslı ve güvenilir bir frame grabber’dır.

 
 


Matrox Morphis

Matrox Radient eV-CLHS

 

Matrox Radient eV-CLHS, yeni Camera Link HS™ arayüzü standardı için uygun maliyetli, yüksek performanslı ve güvenilir bir frame grabber’dır.