Endüstriyel Kamera

Basler Alan Tarama Kameraları

Basler Alan Tarama Kameraları

 

Basler AG area scan uygulamalarında yüksek kalite ve optimum fiyat/performans sağlarken renkli ya da monokrom farketmeksizin, geniş bir ürün portföyünden, değişik çözünürlük ve aktarım hızı opsiyonları ile kullanicilara sunulmaktadir. CCD/CMOS sensör ve USB 3.0, Gigabit Ethernet, Firewire, Camera Link arayüzleri ile basit çözümlerden, karmaşık projelere en uygun seçimi yapmaktayız.

 

 


 

Basler Çizgi Tarama Kameraları

Basler Çizgi Tarama Kameraları

 

Basler’in yüksek hassasiyette line-scan kameraları yüksek çözünürlük gerektiren endüstriyel uygulamalar için geliştirilmiştir. Monokrom ve renkli geniş bir ürün portföyünden çeşitli çözünürlükte, arayüz ve data oranlarında uygulamanız için en uygun Basler line-scan kamerayı seçebilirsiniz.

 

 


Basler IP Kameraları

Basler IP Kameraları

 

Basler network kamera portföyü iç ve dış mekan network video uygulamaları için sağlam, kolay yüklenebilen sabit IP kasa ve sabit IP dom kameralardan oluşmaktadır.

 

 


basler ace 10

Basler Ace Series

 

Aptina’ya ait son nesil 14 MP CMOS sensörlü Basler ace GigE ve USB 3.0 kameralar zengin detaylı görüntüleme sağlar. Yeni sensöt teknolojisi (Aptina A-pix technology) sayesinde en küçük pixellere ve sensör büyüklüğüne sahiptir. Basler ace 10 and 14 MP modelleri full bandwidth USB 3.0 kullanır