Aydınlatma

Spot Lights : SP Monster Series

Spotlights arbitary açıda direkt aydınlanma sağlar böylece belirgin ışıklandırmaya veya yansımalara, düşük açılı yerlerde karanlık yerlerdeki aydınlatmalara imkan verir.Düşük radyasyon açıları ile, ışıklar objelerin belirli bir mesafesine monte edilebilir.

 

Daha fazla bilgi için Spectrum Illumination web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 


BacklightsMBL – Monster Series

Spectrum Illumination Monster Series Back Lights yüksek hızlı Makine Görüntüleme Uygulamaları için yüksek kontrastlı silüetler yaratmak için dizayn edilmiştir. Monster Series BL ayrıca yüksek yoğunluklu LED’lerden gelen ışıklandırmayı yaymak  için de kullanılır.  Monster Series Back Lights standartlarına arka aydınlatmalara göre 5 – 10 defa daha parlaktır.

Daha fazla bilgi için Spectrum Illumination web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


RinglightRL – Monster Series

Spectrum Illumination Monster Series Ring Lights öncelikle parlak yüzey aydınlatmaları içindir. RL2.5 modeli ayrıca parlak ve koyu alan uygulamalarında spot ışık olarak da kullanılır. The Monster series Ring Light büyük alanlar ya da uzun çalışma mesafeleri için üretilmiştir. Tipik olarak çok aydınlatma gereken uygulamalar içindir. Örn: 12” (304.8mm) ‘den 20’ (6096mm)’e.

 Daha fazla bilgi için Spectrum Illumination web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 


RingLight_standard_2014LATAB – Lighting Heads

LATAB LED aydınlatma çözümleri modüler olarak dizayn edilmiştir. 3000’den fazla standart ürün çeşiti bulunur. Ana seçim kriterleri sabit duran ışıklandırma ya da elektronik flaş modu, kırmızı, yeşil, mavi, beyaz, kızılötesi, UV LED renkleri ve sayısız ölçü, takma ve kablo konfigürasyonudur. Polarizasyon filtreleri ve rafları ürün çeşitlerinden bazılarıdır.

Daha fazla bilgi için Latab Katalogu (PDF) indiriniz veya Latab web sitesini ziyaret ediniz.


continuous-mode-controller_2014LATAB – Controller

LATAB kontrolörlerinin özellikleri çok fazladır. Endüstriyel kullanım için dizayn edilmiştir, ışık yoğunluğu 4 kanala kadar olan Ethernet ve diğer ara yüzlerle PC operasyonu yapılabilir. Ayarlanabilir,sabit duran çözümler, sürekli mode operasyonları ve elektronik flaş modu için ayarlanabilir nabız süresi  50 µs – 1.5 ms.

Daha fazla bilgi için PDF – Latab Katalogu (PDF) indiriniz veya Latab web sitesini ziyaret ediniz.