• Matrox Imaging Library

  Matrox Imaging Library (MIL) makine görme, görüntü işleme ve medikal görüntüleme uygulamaları için geliştirilmiş kapsamlı bir yazılım araçları bütünü olup proseslerin başından sonuna her adımında (fizibilite, prototip, geliştirme ve devreye alma) kullanılabilmektedir.

 • Yeni Iris GTR akıllı kamera

  Matrox Iris GTR is a line of powerful, configurable smart cameras designed for systems integrators, machine builders and OEMs who need to deploy fully custom machine vision applications.

 • Frame Grabber’lar

  Matrox Imaging, çok çeşitli teknik özelliklerde frame grabber kartlarını yapay görme proje tasarımcılarının kullanımına sunuyor.

 • Yeni Basler Ace USB 3.0

  Başarısı kanıtlanmış ace platformu ile en son teknoloji arayüzün kombinasyonu olan yeni ace USB 3.0 area scan kameralarını keşfedin.

Biz kimiz ?

OSB Vision Systems olarak yapay görme projelerinizde ihtiyacınız olan her tür ekipman ve yazılımı sizlere sağlarken, projelerinizin geliştirme ve devreye alma aşamalarında da teknik destek sağlamaktayız.

READ MORE

Optec SWIR lensler

OSB Vision Systems Optec S.p.A. ile yeni bir distributörlük iş birliği başladı. Optec, İtalya’nın öne gelen optikal, optoelektrik ve optomekanik sistem üreticisinin ürünleri Türkiye piyasaya OSB Vision Systems temin ediyor.

Optec geniş bir SWIR lens portföyü ve medikal ve havacılık-uzay sektörlere özel tasarlanmış çözümler sağlanır.